Oleo-Mac, Efco

oleo-maclogo
EFCOlogo
 
 
 

Tehnoloģija

Atzarošana, ciršana, griešana, DIY: par katru vajadzību ir Oleo-Mac motorzāģis, kas paredzēts, lai apmierinātu katra darba dažādās vajadzības, sākot no dārza līdz mežam.

Kaut arī ar dažādiem raksturlielumiem, visi modeļi dalās ar kvalitāti, ērtu lietošanu un apkopi, kā arī veiktspēju. Augstas kvalitātes sliedes un ķēdes nodrošina tīru un precīzu griezumu, lai aizsargātu veģetāciju.

Pat ilgstošas lietošanas gadījumā mūsu motorzāģi nodrošina augstu veiktspēju un maksimālu efektivitāti, pateicoties zemajam patēriņam un lineārajam un pastāvīgajam dzinēja griezes momentam. Augsta tehniskā aprīkojuma kvalitāte nodrošina maksimālu drošību, ko elektriskajos modeļos apliecina tādas starptautiskas sertifikācijas kā GS un IMQ.

Komforts

Oleo-Mac ir pētījis trimmeri, kas piemērots visu veidu griešanas un apdares darbiem. Oleo-Mac modeļi ir aprīkoti ar lieliem griezes momenta dzinējiem pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Komplektā iekļautās ierīces, piemēram, pašeļļojošas bukses vai ergonomiski rokturi, garantē maksimālu komfortu darba laikā. Citi pasākumi, piemēram, lielais sajūga izmērs, kloķvārpstas tērauda sastāvs vai divi virzuļa segmenti, padara mūsu krūmgriežus drošus un uzticamus pavadoņus laika gaitā. Piedāvātās drošības ierīces padara Oleo-Mac modeļus piemērotus gan profesionālai, gan privātai lietošanai.

https://www.youtube.com/user/MyOleoMac

 mages/BC550MASTER_4.jpg