K-Samurai

 
 
 

K-SAMURAI


K-SAMURAI krūmgrieži ar dubultu rokturi tirgū ir kļuvuši par populāru produktu profesionāliem zemes darbu, pagalmu un apkārtnes labiekārtošanas darbiem, nodrošinot lielāku produktivitāti un ilgāku darba laiku. Ar šo efektīvo krūmgriezi kuram piemīt laba ergonomika, zema vibrācija un līdzsvarots motors ir tikai visas funkcijas, kas nepieciešamas pastāvīgai lietošanai. Modelis KJBC5200BH Šis ir jaudīgs lauksaimnieka klases benzīna trimmeris ar jaudīgu un ļoti dinamisku motoru. Tas ir paredzēts, lai pļautu jebkuru zāli un krūmus. Jūs varēsiet viegli veikt dažādus sarežģītības darbus. .

 

K-SAMURAI-MITSUBISHI


Krūmgriezis KJTLE48BH - tas ir spēcīgs lauksaimnieka klases benzīna trimmeris, kas piemērots jebkura augstuma zāles un krūmu griešanai. Kopā ar jaudīgajiem un uzticamajiem Mitsubishi dzinējiem krūmgriezis tiks galā ar jebkuru darbu. Mitsubishi divtaktu dzinēji ir izstrādāti, lai palīdzētu profesionāļiem labāk, vieglāk un efektīvāk strādāt ar lietotājam draudzīgu tehnoloģiju un aprīkojumu. Mitsubishi divtaktu dzinēji nodrošina jaudu, kurai varat uzticēties. Neatkarīgi no tā, ar kādu aprīkojumu tie tiek izmantoti, neatkarīgi no uzdevuma, jūs varat būt pārliecināti, ka Mitsubishi dzinējs veiks savu darbu. Šie motori ir izstrādāti tā, lai tie būtu izturīgi un ilgi kalpotu droši katru dienu. Galu galā šie ir Mitsubishi dzinēji: visā pasaulē pazīstami kā profesionāļa izvēle kvalitātei un uzticamībai.

 

K-SAMURAI-KAWASAKI

Kawasaki divtaktu dzinēji ir izstrādāti, lai palīdzētu profesionāļiem labāk, vieglāk un efektīvāk strādāt ar lietotājam draudzīgu tehnoloģiju un aprīkojumu. Kawasaki divtaktu dzinēji sniedz jums uzticamu spēku. Neatkarīgi no tā, kādam aprīkojumam tie tiek izmantoti, neatkarīgi no uzdevuma, jūs varat būt pārliecināts, ka Kawasaki dzinējs veiks savu darbu. Šie motori ir izstrādāti tā, lai tie būtu izturīgi un ilgi kalpotu droši katru dienu. Kawasaki dzinēji: visā pasaulē pazīstami kā profesionāla izvēle attiecībā uz kvalitāti un uzticamību.